Слідкуйте за нами у Facebook

Про проєкт «Віртуальна подорож шляхами князівського роду Сангушків – відкриваємо нові сторінки спільної української та польської історії»

sangushkoЛаскаво просимо на сторінку проєкту «Віртуальна подорож шляхами князівського роду Сангушків – відкриваємо нові сторінки спільної української та польської історії», який упроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

25 жовтня 2019 року між Органом управління Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020 Європейського інструменту сусідства та громадською організацією «Центр регіональних ініціатив Волині» укладено Грантовий контракт на упровадження проєкту.

25 листопада 2019 року підписано Партнерську угоду між Головним бенефіціаром (ГО «Центр регіональних ініціатив Волині», Україна) та Бенефіціаром (Асоціація органів самоврядування Єврорегіону «Буг», Республіка Польща).

Проєкт впроваджується на територіях Волинської області та Люблінського воєводства, що межують між собою та володіють багатою культурною спадщиною, яка є результатом багатовікової спільної історії.           

Головною метою проєкту є сприяння використанню культурно-історичної спадщини транскордонного регіону для зростання обізнаності про його туристичний потенціал та підвищення його привабливості як на внутрішніх, так і нових зовнішніх туристичних ринках.

Проєкт передбачає створення та просування спільного віртуального тематичного транскордонного туристичного маршруту, який покликаний  популяризував історико-культурну спадщину Волині та Люблінщини. Це унікальна можливість створити туристичну послугу, яка буде корисною завдяки локальним ресурсам та новітнім ІТ-технологіям, і тим самим сприятиме туристичному та економічному розвитку  у прикордонних регіонах.

  Конкретні цілі проекту:

  • покращити доступ широкої громадськості до пам’яток  матеріальної та нематеріальної історичної спадщини транскордонного  регіону шляхом створення спільного віртуального туристичного маршруту;
  • заохочувати  співпрацю між цільовими групами (істориками, науковцями, музейними працівниками, туристичними агенціями, центрами туристичної інформації тощо) шляхом встановлення транскордонних партнерств з метою створення та просування нових туристичних продуктів;
  • підвищити обізнаність жителів Волинського та Люблінського регіонів про історико-культурну спадщину шляхом її промоції для сталого розвитку туризму.

Основні заходи проєкту:

  • дослідження історичних джерел, пов’язаних з життям та діяльністю князівського роду Сангушків;
  • практичний семінар з презентації результатів дослідження;
  • створення спільного віртуального  транскордонного туристичного маршруту «Шляхами князівського роду Сангушків»;
  • створення вебсайту та мобільного додатку;
  • видання туристичного путівника «Шляхами князівського роду Сангушків»;
  • промоційний тур місцями новоствореного транскордонного туристичного маршруту;
  • презентація віртуального туристичного маршруту та заключна конференція.

Термін реалізації: листопад 2019 – липень 2020

Загальна вартість проєкту: 44 750,68 євро

Грант ЄС: 40 271,14 євро

Партнери:

ГО «Центр регіональних ініціатив Волині» (м. Луцьк, Україна)

Асоціація органів самоврядування Єврорегіону «Буг» (м. Хелм, Республіка Польща)