Слідкуйте за нами у Facebook

Онлайн-зустріч партнерів

Дата

Як ми інформували раніше, в рамках проєкту був проведений промоційний тур "Шляхами князівського роду Сангушків". На жаль, через відомі обставини, ми не мали можливості організувати спільну подорож, яка б охопила територію українсько-польського прикордоння. Тому, українські учасники оглянули пам'ятки історичної спадщини Волині, а польські - Люблінського воєводства.

Для того, щоб обмінятися враженнями та представити спільний транскордонний маршрут, сьогодні у місті Луцьку проведено зустріч українського та польського партнерів у форматі відеоконференції.

Захід зібрав представників цільових груп: органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, музейних працівників, науковців, туристичних агенцій та журналістів.

Волиняни із захопленням сприйняли інформацію польських колег про місця, які пов'язують рід Сангушків та Люблінську землю: Влодава, Любартов, Рудно та Люблін. У свою чергу, польські партнери були глибоко вражені красою тих місць, які увійшли до транскордонного туристичного маршруту на території Волинської області.

Усі учасники онлайн-зустрічі висловили одностайну думку, що локації цього маршруту будуть цікавими для широкого загалу і мають значний туристичний потенціал.

Related article