Слідкуйте за нами у Facebook

Промоційний тур "Шляхами князівського роду Сангушків"

9 вересня 2020 року в рамках проєкту «Віртуальна подорож шляхами князівського роду Сангушків - відкриваємо нові сторінки спільної української та польської історії», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, ми організували промоційну поїздку на польській стороні транскордонного туристичного маршруту, зазначеного в рамках проєкту. Маршрут був задуманий як транскордонна стежка шляхами князівського роду Сангушків, яка пов’язує спільну долю мешканців нинішньої Польщі та України. Партнери проєкту досліджували діяльність князівського роду, яка розпочалася в XV столітті, і продовжується сьогодні в особі Павла Францишка Романа Сангушка. Потім були описані всі матеріальні об'єкти у Волинській області та Люблінському воєводстві, які були об’єднані в один спільний маршрут.

Польська частина маршруту пролягає через Влодову, Кіяни, Любартув, Рудно, Люблін, Якубовіце-Муроване, Краснічин і Дуб, а українська - Володимир-Волинський, Горохів, Луцьк, Ковель, Мильці, Камінь-Каширський, Яревище (через прикордонний пункт пропуску Дорогуськ).

Проєкт передбачав, що ми разом перевіримо цю стежку, щоб з’ясувати, як довго це слід планувати та які визначні пам'ятки рекомендувати туристам. На жаль, закриття кордону, спричинене Covid-19, змінило ці плани, тому кожен партнер поїхав окремо з групою осіб, пов’язаних з туризмом та промоцією регіону, щоб об’їхати свою частину маршруту, а потім зустрітися на відеоконференції та поділитися своїми враженнями та висновками.

Будь ласка, подивіться фотогалерею.